02166488592-02166954644-09210329754

کتابهی آموزش زبان ترکی
کتابهی آموزش زبان ترکی
کتابهی آموزش زبان ترکی

گر می خواهید به هر دلیلی اعم از مهاجرت، تحصیل یا شغل به ترکیه سفر کنید بهتر است در برنامه هایتان جایی برای یادگیری ترکی استانبولی باز کنید. برخلاف باور عموم، مردم ترکیه تسلط خیلی کمی به زبان انگلیسی دارند و شما برای ارتباط با آن ها در فرودگاه، فروشگاه و موقعیت های دیگر باید بتوانید با آن ها به زبان اصلی خودشان یعنی ترکی استانبولی صحبت کنید. خوشبختانه یادگیری این زبان آن قدر ها هم پیچیده نیست و کافی ست با خرید کتاب آموزش زبان ترکی سطح بندی شده به صورت خودآموز یا در حال ایده آل با یک معلم این زبان را به خوبی یاد بگیرید. در این نوشتار میخواهیم سه مجموعه فوق العاده کاربردی مخصوص یادگیری زبان ترکیه ای را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

مجموعه کتاب Istanbul Course Books 

بهترین مجموعه کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی

مجموعه کتاب های Istanbul بعنوان یک دوره آموزشی کامل 5 سطحی برای یادگیری ترکی از مقدماتی تا پیشرفته برای زبان آموزانی که هیچ آشنایی با زبان ترکیه ای ندارند بسیار مناسب است. هر سطح دارای یک کتاب اصلی، یک کتاب تمرین و CD فایل های صوتی است.

هر کتاب دارای 6 درس است و هر درس دارای بخش های مختلفی برای آموزش گرامر، مکالمه و نوشتار و مهارت شنیداری است. در پایان هر درس فهرست لغات جدید گردآوری شده است که کمک می کند تا شما راحت و سریع واژگان جدید را یاد بگیرید.متد آموزشی سرگرم کننده این کتاب برای زبان آموزانی که قصد دارند به طور خودآموز زبان ترکی را یاد بگیرند بسیار کاربردی و مناسب است. محتوای درس های این کتاب نمایان گر فرهنگ و طرز فکر مردم ترکیه است بنابراین به شما کمک می کند تا پیش از سفر به این کشور با فرهنگ این کشور آشنا شده و زبان ترکیه ای را کاربردی تر یاد بگیرید. این مجموعه توسط اساتید نام دار، مجرب و حاذق زبان ترکیه ای تالیف شده است بنابراین  شما با یک مجموعه کاملا علمی و استاندارد رو به رو هستید.

 

 

مجموعه کتاب آموزش ترکی استانبولی Yedi Iklim

بهترین مجموعه کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی

اگر می خواهید به طور جدی یادگیری زبان ترکی را شروع کنید بدون شک مجموعه کتاب های Yedi Iklim انتخابی مطمئن است. این مجموعه یک دوره کامل آموزش مهارت های مربوط به زبان ترکی سه سطح مبتدی، متوسطه و بعد از متوسطه است. هر سطح این دوره دارای یک کتاب دانش آموز (کتاب اصلی) کتاب تمرین و CD فایل های صوتی است.

ویرایش جدید این مجموعه کاملا منطبق با استاندرادهای آموزشی اروپا تدوین شده است و تمام مهارت های لازم برای گرامر، لغت، مکالمه و تمرینات مربوط به آن را برای زبان آموزان مبتدی ارائه می دهد.

اگر هیچ آشنایی با زبان ترکی ندارید اصلا نگران نباشید چون بخش های مختلف این کتاب کمک می کند تا  به شیوه ای و کاربردی این زبان را یاد بگیرید. آموزش گرامر، مکالمه، مهارت نوشتاری و شنیداری در این کتاب به شیوه ای اثر بخش انجام شده است و کمک می کند تا کاملا بر مهارت های چهارگانه زبان ترکی مسلط شوید. متدآموزشی این کتاب به گونه ای تدوین شده است که شما بر موضوعات کلی مسلط شوید و بعد از پایان هر دوره نتیجه دلخواه خود را کسب کنید.


بیشتر بخوانید: بهترین لغت نامه ترکی استانبولی


کتاب تمرین تمام بخش های کتاب اصلی را پوشش می دهد و با ارائه تمرین های کاربردی برای بخش های مختلف کمک می کند تا نکات آموزشی هر درس را به خوبی یاد بگیرید. موضوعات و سرفصل های این کتاب به گونه ای انتخاب شده است که شما برای رویارویی با موقعیت های مختلف به خوبی آماده می کند. قسمت های متنوع برای مکالمه و تمرین های مرتبط با آن ترس گفت و گو و صحبت کردن شما به زبان ترکی را به خوبی از بین می برد.

گردآوری تمام نکات گرامری هر درس در قالب یک بخش مجزا به راحتی تمام قواعد دستوری و ساختار گرامری زبان ترکیه ای را به شیوه ای ساده در اختیار شما قرار می دهد تا با یک نگاه به راحتی بتوانید قواعد گرامری ترکیه ای را مرور کنید.در هر سطح این مجموعه شما تمام لغات ضروری برای مکالمه و نوشتن را به خوبی فرا خواهید گرفت. آموزش لغات از طریق تصاویر کمک می کند تا به بهترین شیوه آن ها را به خاطر بسپارید. هم چنین تطابق سرفصل ها و محتوای آموزشی این کتاب ها با فرهنگ و زبان مردم ترکیه ای اثربخشی این کتاب ها را به شدت بالا برده است.

 

مجموعه کتاب های Yeni-Hitit

 بهترین مجموعه کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی

مجموعه کتاب های Yeni-Hitit محصول بیش از 20 سال تجربه دانشگاه آنکارا ترکیه و مرکز تحقیقات تومر است. این مجموعه در سه سطح به طور کامل زبان آموزان را با زبان و فرهنگ ترکی آشنا کرده و به شیوه ای کاربردی از پایه ای ترین مسائل مانند الفبای ترکی تا مبحث پیشرفته را آموزش می دهد. هر سطح دارای یک کتاب اصلی یا کتاب دانش آموز، کتاب تمرین و کتاب راهنمای معلم است.


بیشتر بخوانید: معرفی کتاب های داستان ترکی استانبولی


هر کتاب دارای 12 درس و هر درس دارای 3 بخش است. متن و محتوای آموزشی هر درس در بخش ها و فعالیت های مختلف مطابق با هر سطح تمام مهارت های ضروری زبان ترکیه ای را پوشش می دهد. موضوعاتی مانند کار، ارتباطات، تعطیلات از سرفصل های سطح های مختلف این کتاب است که سعی می کند با ارائه محتوای کاربردی زبان آموزان بتوانند در موقعیت های مختلف به خوبی ارتباط برقرار کنند. بخش های مختلف برای خواندن، درک مطلب، اصطلاحات، مکالمه، شنیدن و نوشتن را به یک شیوه مفید ارائه داده و سطح دانش زبان آموزان را به طرز چشم گیری افزایش می دهد. تمرین، فعالیت ها و عناوین به گونه ای انتخاب شده است که برای زبان آموزان خارجی به خوبی قابل فهم باشد. از طرف دیگر تدوین بخش های مختلف برای یادگیری مهارت مکالمه همراه با جملات ضروری و کاربردی شما را بیش از پیش به مهارت مکالمه مسلط می کند. این مجموعه به عنوان یک دوره آموزشی کامل و موثر در سراسر جهان توسط زبان آموزان ترکی مورد استفاده قرار می گیرد.